Abbey Road Girl: Na cestě za štíhlým Já...

Květen 2012

Nejde mi to...ale nestěžuju si

16. května 2012 v 22:33 Váha a jiné malichernosti
Milé dámy,

po malé odmlce se opět ozývám. Je to už 8 dní co jsem se do hubnutí zase pustila. Jím střídmě a snažím se jíst často. Občas jsem udibla nějakou tu dobrotu, ale jinak jsem ten týden přežila bez nějakého většího úletu.
Co se týče váhy, stal se mi velmi zajímavý jev - nepohla se. Vůbec. Tím myslím, že i když jsem se vážila téměř každý den, vždy jsem měla 77,4. Ani o deka mín či víc:) Vzhledem k tomu, že je přirozený, aby se váha alespoň trochu hýbala, ať už nahoru či dolu (a mně se vždycky hýbala), tak jsem se fakt divila. I jsem si říkala, jestli ta váha není rozbitá, když ukazuje pořád to samý číslo:D Jsem trochu zklamaná, že se to i přes snahu nikam nepohlo, ale zase si nebudu stežovat. Horší by bylo, kdybych přibírala, což se naštěstí neděje.
Ale minimálně do úterka bych chtěla pokořit tu prokletou 77 a mít alespoň 76,9. To by bylo bezva: )

Nevíte někdo co s tím?

Mějte se krásně a ať vám jde hubnutí!

Jsem zpáááátky!

8. května 2012 v 13:15 Řeči, žvásty, výplody
Ahojte,

moc moc moc se omlouvám, že jsem tu teď tak dlouho nebyla. Měla jsem jiné starosti, a to zkoušky.
Co se týče dietění - dost jsem polevila. Při těch nervech to prostě bez občasného úletu nejde. Ale na druhou stranu jsem se nepřejídala. Výsledkem je, že mi váha zůstala stejná - 77,4. Díky bože zato!
Včera jsem měla poslední zkoušku, kterou jsem oslavila balíčkem oreo, gumovejma medvídkama a samozřejmně alkoholem :D Ale tím to končí: ) Ode dneška zase zdravě a poctivě!


Můj prvotní plán byl: než pojedu domu, mít minimálně stejnou váhu jako před čtyřmi lety - 75,5kg. Rozdíl je dvě kila a já mám přesně dva týdny. Dvě kila - dva týdny. Nevím, jestli se to dá zvládnout bez hladovění. Nechci žádný blbý jo-jo:)
Nemáte nějakou radu?
Já začnu jednoduše - lehká jídla a pohyb. Jak jinak, že: ) Uvidíme. Pokud se mi bude chtít, možná přistoupím na nějakou drsnější metodu jako např. běhání, fitko a podobně : D ale, že se mi teda nechce, jsem kůže líná....

Mějte se!!